Магазин взуття Euro style
м. Харків, тел. 0957251507

Дитяче взуття Tom.m

Магазин взуття Euro Style пропонує взуття торгової марки Tom.m
Дитяче взуття Tom.m

Взуття торгової марки «Tom.m» — це професійний міжнародний бренд, який спеціалізується на виробництві дитячого взуття. Визначення бренду – любов і щастя. Кожна пара взуття створюється для щастя кожної дитини та батьків. «Tom.m» володіє професійною технологією виробництва та суворою системою контролю якості. Щоб досягти провідних позицій у світовій індустрії дитячого взуття, бренд дотримується високих стандартів якості обслуговування.

Компанія має незалежний професійний центр досліджень і розробок, який постійно покращує почуття моди, комфорт і високу якість бренду «Tom.m». Компанія використовує екологічні матеріали для захисту здоров'я дітей. Дитяче взуття відповідає міжнародним стандартам. Взуття виробляється з любов'ю до діточок, орієнтуючись на здоровий розвиток дитячих ніг і піклуючись про їх здоров'я. Офіційні представництва бренду розташовані у багатьох країнах та регіонах Європи та Азії.

Основа бренду – комфорт. Завдяки науковому прогресу, використання нових і здорових матеріалів, взуття «Tom.m» дихаюче, водонепроникне та ультралегке.
Обираючи «Tom.m» Ви отримуєте якість, надійність та модний дизайн!