Магазин взуття Euro style
м. Харків, тел. 0957251507


Правила догляду та експлуатації взуття

Як правильно доглядати за взуттям, правила носіння та використання взуття, як продлити строк служби взуття.
Правила експлуатації взуття, які допомагають продовжити термін експлуатації і запобігти передчасному пошкодженню:

1. Після кожного походу на вулицю взуття необхідно очіщати від пилу і бруду, а в разі забруднення жирами необхідно використовувати 1-2% мильний розчин, який потрібно нанести на взуття губкою.

2. Сушити вологе взуття необхідно при кімнатній температурі без використання опалювальних та нагрівальних приладів, прямих і агресивних джерел тепла. При просушуванні необхідно уникати прямих сонячних променів і використовувати внутрішні вставки-каркаси для збереження форми взуття.


4. Категорично не допускається зняття взуття в застебнутому вигляді наступаючи на задник, потрібно використовувати ложку для взуття як при взуванні, так і при зніманні взуття, це дозволяє зберегти форму і стійкість п'яти і запобігти відриву підошви.

5. При носінні взуття необхідно враховувати сезонність взуття. Адже промакання взуття одягненого не по погоді ні є причиною для звернення з претензією до виробника. Так само в мокру і сніжну погоду, коли на дорогах використовуються сіль і хімікати, які можуть стати причиною просідання взуття і появи плям на поверхні, не є причиною для звернення з претензією до виробника.

6. Модельне взуття та взуття на високих підборах призначені для носіння по рівній поверхні.

7. Виробники шкіряного взуття намагаються фарбувати шкіру натуральними барвниками. З метою запобігання фарбування ніг при первинному використанні застосовуйте аерозоль проти фарбування.

8. Обережно поводьтеся з декоративною фурнітурою на взутті і так само не перетягуйте шнурівку. На фурнітуру гарантія не поширюється.


Правила догляду за взуттям:

1. Шкіряне взуття після носіння вимагає очищення від пилу і бруду вологою губкою і використання якісних кремів і захисних спреїв від промакання.

2. Взуття з лакової шкіри не переносить низьких температур. Не носіть лакове взуття при температурі нижче 5 градусів. Після прогулянки протріть взуття м'якою вологою губкою змоченою в вазеліновому, касторовому або льяному маслі, після чого необхідно натерти взуття фланелевою ганчірочкою.

3. Взуття із замші та нубуку вимагає акуратного догляду. Очищення від бруду та пилу необхідно проводити тільки спеціальними щітками не вдаючись до активного тертя і сили. Після очищення необхідно використовувати відновники кольору для замші і нубуку та захисні спреї від промакання.

Оформляючи замовлення в нашому магазині Ви погоджуєтеся з цими рекомендаціями по догляду і порядком експлуатації взуття
Повернутися до магазину