Магазин взуття Euro style
м. Харків, тел. 0957251507

Договір офертиЯк зробити замовлення, доставка та оплата, гарантії повернення та обміну товару

ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА ТОВАРУ

Умови доставки та оплати товару інтернет магазину взуття Euro Style

Замовлення приймаються по повній або частковій попередній оплаті на розрахунковий рахунок приватного підприємця.
Відправлення замовлень щодня з понеділка по п'ятницю за допомогою послуг перевізників:
-Укрпошта
- Нова пошта
- Доставлення кур'єром по Харкову та іншим містам України.


Варіанти оплати:
- повна передоплата;
- часткова передоплата мінімально 200 грн. + готівковий платіж.

Варіанти оплати з післяоплатою можливі тільки при відправленні Новою поштою.

ГАРАНТІЇ ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІНУ

гарантії інтернет магазину взуття Euro Style

Повернення товару на випадок браку здійснюється протягом 14 календарних днів. При поверненні бракованого товару витрати на транспортування покладаються на магазин.

Повернення товару, або обмін не через брак здійснюється протягом 14 календарних днів за умови що товар не був у вживанні.

Ми гарантуємо:

• 100% прозору схему повернення коштів;

• повернення кур'єром по Харкову та іншим містам України;

• на ваш вибір ми запропонуємо кілька способів повернення.

Детально про гарантійні зобовязання за посиланням:

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА)

на замовлення, придбання, продаж і доставку товарів.
Цей договір між «Продавцем» і користувачем послугами інтернет-маркету, в подальшому - «Замовник», є договором доручення на замовлення, придбання та доставку Товарів і визначає основні умови замовлення, придбання і доставки товарів через інтернет-сайт eurostyle20.com.ua. Покупець, діючи з метою придбання Товару, приймає положення цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах.

1. Визначення термінів
1.1. Публічна оферта (далі - «Оферта») - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - «Договір») на умовах, що містяться в цій Оферті, включаючи всі Додатки. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, оформлене в інтернет-магазині і / або доручення на придбання і доставку товарів.

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
2.1. Наведена нижче інформація є офіційною пропозицією (офертою) інтернет-магазину eurostyle20.com.ua будь-якій фізичній особі (далі - Покупець) укласти договір купівлі-продажу товарів. Зазначений договір є публічним, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців.
2.2. Згідно зі статтею 642 Цивільного Кодексу України повним і беззастережним прийняттям умов даної пропозиції (оферти), що підтверджує укладення Договору купівлі-продажу товарів на запропонованих нижче умовах, є факт оформлення та підтвердження замовлення.
2.3. Оформленням Замовлення Покупець підтверджує узгодження і безумовне прийняття ним умов цього договору (оферти).
2.4. Укладаючи Договір (тобто акцептуючи умови данної Пропозиції (Оферти) шляхом оформлення Замовлення), Покупець підтверджує наступне: Покупець цілком і повністю ознайомлений, і згоден з умовами цієї пропозиції (оферти); Він дає дозвіл на збір, обробку та передачу персональних даних на умовах, визначених нижче в Застереженні щодо збору, обробки та передачі персональних даних дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого терміну після закінчення його дії. Крім цього, укладенням Договору Замовник підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлених Законом України "Про захист персональних даних", про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою можливості виконання умов цієї угоди. Обсяг прав Замовника, як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" йому відомий і зрозумілий.
2.5 Мова на якої відвідувач інтернет магазину (покупець) звернувся до менеджера магазина автоматично вважається мовою спілкування з менеджером магазину без додаткових обговорень.


3. ЦІНА ТОВАРУ
3.1. Ціна на кожну позицію Товару вказана на сайті Інтернет-маркету.
3.2. Продавець має право в односторонньому порядку змінити ціну на будь-яку позицію Товару. 3.3. У разі зміни ціни на замовлений Товар Продавець зобов'язується проінформувати Покупця про зміну ціни Товару шляхом визначення ціни на сайті.
3.4. Зміна Продавцем ціни на оплачений Покупцем Товар не допускається.
3.5. Продавець вказує вартість доставки Товару на сайті Інтернет-маркету або повідомляє Покупцеві при оформленні замовлення.
3.6. Зобов'язання Покупця по оплаті Товару вважаються виконаними з моменту надходження Продавцю повної вартості товару на рахунок Продавця.
3.7. Розрахунки між Продавцем і Покупцем за Товар здійснюються способами, зазначеними на сайті Інтернет-маркету в розділі «Доставка і оплата» і п.4.6. даного договору.

4. ОФОРМЛЕННЯ ЗАКАЗУ
4.1. Замовлення Товару здійснюється Покупцем через контакти вказані Продавцем:
(095) 7251507 або через сервіс сайту
4.2. При здійсненні замовлення на сайті Інтернет-маркету Покупець зобов'язаний пройти реєстрацію.
4.3. Фактом згоди Покупцем умов цього договору (оферти) є здійснення заявки Покупцем на оформлення Замовлення в інтернет-маркеті. Після оформлення Замовлення дані про Покупця реєструються в базі даних Продавця.
4.4. Покупець несе відповідальність за достовірність наданої інформації при оформленні Замовлення.
4.5. Договір купівлі-продажу дистанційним способом між Продавцем і Покупцем вважається укладеним в момент оформлення замовлення.
4.6. Замовлення товарів в інтернет-маркеті приймаються до виконання після внесення Покупцем попередньої оплати на рахунок Продавця. Якщо протягом 5 днів з моменту прибуття товару на зазначену Покупцем адресу, Покупець не являється за посилкою, або відмовляється від отримання товару, повернення товару Продавцю йде за рахунок попередньої оплати Покупця.

5. ДОСТАВКА І ПЕРЕДАЧА ТОВАРУ ПОКУПЦЮ
5.1. Способи, порядок і терміни доставки товару вказані на сайті в розділі «Доставка і оплата». Порядок і умови доставки замовленого товару Покупець погоджує в момент оформлення покупки. При оформленні замовлення можливі коригування по доставці і формі оплати замовлення.
5.2. Доставка товару здійснюється із залученням третіх осіб (послуг поштових компаній).
5.3. При отриманні товару із залученням послуг поштових компаній, в пункті видачі товару, а в разі доставки кур'єром - в присутності кур'єра, Замовник зобов'язаний перевірити відповідність Товару якісним і кількісним характеристикам.
5.4. Замовник або Представник Замовника під час приймання товару підтверджує своїм підписом в товарному чеку і / або замовленні на доставку товарів, що не має претензій до товару.

6. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ
6.1. Замовник має право відмовитися від товару в порядку і на умовах, визначених Законом України «Про захист прав споживачів».
6.2. Повернення товару здійснюється з наданням фото і відео доказів що підтверджують наявність дефектів товару.
6.3. Повернення товару, у випадках, передбачених законом та цим Договором, здійснюється за адресою Продавця після узгодження.
6.4. При відмові Покупця від товару належної якості Продавець повертає кошти в розмірі вартості такого Товару, без урахування вартості витрат з доставки, витрати по поверненню товару лягають на покупця. 6.5. Повернення вартості товару здійснюється протягом 7 робочих днів після отримання товару магазином і його ідентифікації.

7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН
7.1. Продавець не несе відповідальності перед Покупцем за неналежне використання товарів, замовлених на сайті eurostyle20.com.ua.
7.2. У разі якщо, при отриманні товару на поштовому відділенні або при доставці товару кур'єром був виявлений дефект, Покупець зобов'язаний скласти дефектний акт з фотофіксацією дефекту за участю працівників поштового відділення (кур'єра). У такому випадку витрати з пересилання товару лягають на Продавця.
7.3. Продавець не несе відповідальності за неналежне, несвоєчасне виконання Замовлень і своїх зобов'язань в разі надання Покупцем недостовірної або помилкової інформації.
7.4. Продавець і Покупець несуть відповідальність за виконання своїх зобов'язань відповідно до чинного законодавства України і положень цього Договору.
7.5. Продавець або Покупець звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо невиконання є наслідком форс-мажорних обставин таких як: війна або військові дії, землетрус, повінь, пожежа та інші стихійні лиха, що виникли незалежно від волі Продавця і / або Покупця після укладення цього договору. Сторона, яка не може виконати свої зобов'язання, негайно повідомляє про це іншу Сторону, якщо є така можливість.


Адреса: Україна, м. Харьків
Повернутися до магазину