Магазин взуття Euro style
м. Харків, тел. 0957251507


Відмінності еко шкіри від натуральної шкіри

Чим відрізняється еко-шкіра від натуральної шкіри, які переваги еко шкіри, плюси в сторону екологічності.
Все частіше нам став зустрічатися такий термін як еко-шкіра. В інтернет магазинах і супермаркетах Ви можете побачити різні товари в виробництві яких активно використовується даний матеріал: взуття, сумки, ремені, одяг, меблі і ін.

Що це, давайте з Вами розберемося!

Ви з упевненістю скажете що це звичайний шкіряний замінник, який всі ми звикли бачити на дешевих виробах. Ні, еко шкіра це сучасна, високотехнологічна сировина, у виробництві якої використовуються нові розробки і досягнення легкої промисловості.

Штучна шкіра ні чим не відрізняється за своїми характеристиками, властивостями, надійності від натуральної. Вона виглядає так само, приємна на дотик, є гіпоалергенною, має високу ступінь стійкості до розривів і протирання, легко переносить перепади температури, проста в догляді.

Еко шкіра містить велику кількість мікропор, які дозволяють пропускати молекули повітря і водяні пари, але в той же час не пропускати воду.

Завдяки появі такого винаходу Ми отримали величезніпереваги:
1. Більш дбайливо ставимося до тваринного світу;
2. Значно знизили вартість товарів;
3. Неймовірні забарвлення, фарби і варіації які можна використовувати при пошитті карколомних модних моделей як в одязі так і взутті;
4. Гіпоалергенність.

Як доглядати за еко-шкірою?
І ось, Ви стали володарем взуття, сумки або будь-якого іншого виробу з еко-шкіри. Пам'ятайте, за штучною шкірою необхідно доглядати точно так само як і за натуральною: вчасно видаляти забруднення, використовувати захисні і відновлюючи засоби.
Повернутися до магазину