Магазин взуття Euro style
м. Харків, тел. 0957251507

Як зробити онлайн покупку вдалою?

Правила покупки в інтернеті та як безпечно замовляти в інтернеті.
Ми розповімо секрети покупки взуття в інтернеті, на що звернути увагу, як правильно визначити розмір, як зробити безпечну покупку.

Сучасні темпи життя іноді не дозволяють нам як раніше витрачати багато часу на покупки, пошук потрібних моделей і товарів. Погодьтеся, що навіть похід в магазин може потерпіти невдачу, якщо то про що Ви мріяли так і не вийде купити. Тому на допомогу до нас все частіше приходить інтернет. Купувати в інтернеті легко і швидко, без прив'язки до часу, місця і можливості. Але в той же час існує декілька особливостей інтернет шопінгу і порад як зробити так, щоб покупки приносили тільки задоволення:

1. Проведіть аналіз торгової сторінки на яку Ви заглянули. Сайт обов'язково повинен мати контактні дані, адресу магазину, відгуки, повинні бути перераховані способи оплати та доставки товару, надани гарантії обміну і повернення

2. Зверніть увагу на фотографії і опис товару, які повинні бути чіткими, повними і детальними для того щоб Ви повністю представляли всю інформацію про товар.

3. Приступаючи до вибору розміру взуття чітко визначте довжину устілки яка Вам необхідна і порівняйте з описом обраної моделі.

4. Не соромтеся дзвонити або писати за допомогою зручних засобів зв'язку (viber, telegram, Vatsap) за контактними телефонами і уточнювати всі необхідні моменти, а також просити допомоги при виборі відповідного розміру.

5. Уточнюйте порядок оплати і зручні для Вас способи доставки.

Вдалого Вам шоппінгу!
Повернутися до магазину